top of page

Hizmetlerimiz

sitevideomuziksiz.00_01_04_17.Still001.j

Saç Kesimi

Yeni model saç kesiminde, saçın uzunluğu, tel yapısı, rengi ve saçın sağlıklı bir yapıda olması model konusunda belirgin bir kriterdir. Misafirimiz bir sonraki saç tıraşına kadar, saçını kendisinin de rahatlıkla tarayabileceği tarzda ufak dokunuşlarla rahat şekil verebilmektedir.

stylish-man-sitting-barbershop.jpg

Sakal Kesimi

Kişinin yüz hatlarına göre rahat kullanabileceği kesimler yapılmaktadır. Sakal, saç modelinizi tamamlamalı, yüzünüz ile uyum halinde olmalıdır.

sitevideomuziksiz.00_01_36_31.Still008.j

Saç Bakımı

Sağlıklı ve güçlü saçlara sahip olmak isteyen erkekler için, profesyonel ürünlerle saçın ihtiyacına ve yapısına göre bakım yapmaktayız. Yapılan bakımlarla, saçın daha gür, parlak ve sağlıklı olmasını sağlarız.

man-chooses-paint-dye-his-hair-man-tonin

Saç Boyama

Saç rengini değiştirmek isteyen kişilerin saçın cinsine, rengine ve kalitesine göre, uygun saç boyaları kullanılmaktadır.

cosmetic-ampoule-woman-beauty-salon.jpg

Keratin Bakımı

Kıvırcık ve dalgalı saçlara yapılan düzleştirme işlemi, düzenli olarak ayda bir yapılmaktadır.

sitevideomuziksiz.00_01_41_17.Still005.j

Manikür - Pedikür

Bakımlı el ve ayaklara sahip olmak bir ayrıcalıktır. Manikür ve pedikürden sonra yapılan el ve ayak masajı, günün stresi ve yorgunluğunu atarak rahatlamanızı sağlar. Belli aralıklarla yapılacak olan el ve ayak bakımının önemi bu sebepten dolayı önemlidir.

sitevideomuziksiz.00_01_44_26.Still006.j

Medical Manikür - Pedikür

Klasik yöntemlerin dışında daha sağlıklı bir yöntemdir. Tırnak rahatsızlığından dolayı meydana gelen mantar ve benzeri olumsuzlukları gideren steril bir hizmettir.

sitevideomuziksiz.00_01_24_23.Still003.j

Cilt Bakımı

Ergenliğin başladığı dönemde, cilt bakımına başlanması gerekir. Bu dönem de yaşanan hormonsal değişiklikler nedeniyle, ergenlik döneminde artan yağ bezlerinin yağ salgısı biriktirerek siyah (komedon) veya beyaz nokta (kapalı komedon) oluşumunun başlangıç dönemidir. Uzman veya estetisyen kontrolünde  düzenli bir cilt bakımı ile bu dönem sorunsuzca  atlatılabilir. Genç yaşta, başlayan cilt bakımları ileri yaşlarda daha kaliteli ve güzel bir cilde sahip olmanın reçetesidir. Profesyonel cilt bakımı, kişinin yaş gurubuna, cilt yapısına ve ihtiyacına göre yapılarak, cilt kalitesini artırır ve motivasyon olarak da kişinin kendisini daha iyi hissetmesini sağlar.

Hizmetler: Hizmetler
bottom of page